Banner Shape
Banner Shape

Leiskite klientams atsiskaityti Kniks dovanų kortele savo elektroninėje parduotuvėje.

Kniks – skaitmeninė dovanų kortelė, kuria galima atsiskaityti už pirkinius šimtuose Lietuvos, Latvijos, Estijos elektroninių parduotuvių. Diegimas itin paprastas ir nesudėtingas, naudojant standartines el. prekybos platformas užtrunkantis vos keliolika minučių.

Esate MakeCommerce klientas?

Prekybininkams kurie naudojasi MakeCommerce įmokų rinkimo paslaugomis, Kniks mokėjimo būdas aktyvuojamas automatiškai.

Siekiant atkreipti Kniks dovanų kortelių turėtojų dėmesį, jog Jūsų parduotuvėje galima atsiskaityti šia kortele, paruošėme vadinamąjį dizaino įrankių rinkinį. Jį sudaro redaguojami dizaino šablonai, kuriuos galite naudoti kurdami reklamjuostes ir kitą medžiagą savo elektroninei parduotuvei, naujienlaiškiams ar socialiams tinklams..

Dizaino įrankių rinkinys

Jei esate MakeCommerce klientas, bet Jūsų el. parduotuvėje nėra galimybės atsiskaityti Kniks dovanų kortele, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda el. paštu: support@makecommerce.lt

Nesate MakeCommerce klientas?

MakeCommerce partneriai, savo elektroninėse parduotuvėse gali priimti atsiskaitymus Kniks skaitmeninėmis dovanų kortelėmis. Norint tapti partneriu, ir savo elektroninėje parduotuvėje leisti atsiskaityti su Kniks – užpildykite registracijos formą čia arba parašykite mums suppot@makecommerce.lt.

SVARBU: Norint priimti atsiskaitymus su Kniks nebūtina keisti turimo mokėjimų apdorojimo partnerio Jūsų elektroninėje parduotuvėje, MakeCommerce puikiai gali veikti kaip papildomas mokėjimų būdas leidžiantis klientams atsiskaityti unikalia, virtualia dovanų kortele!

Daugiau apie MakeCommerce paslaugas, informacijos ieškokite čia.